Најава огледног часа - Употреба наставног софтвера

У понедељак  14. 10. 2019. године у 1350  часова (осми час) у кабинету бр. 36 (или 38) нове школе биће одржан огледни час: Употреба наставног софтвера - практична решења.

Час је предвиђен за колеге. На часу би се разматрала тема  "Побољшање е - комуникације у нашој школи"

Конкретно:  употреба алта  приликом предаје наставних планова, унос термина за писмене задатке, унос и преглед догађаја у заједничком школском календару рада,  разматрање организације школског сајта, ...

Због ограниченог броја места у кабинету за рачунарство потребна је Ваша пријава.

Пријавите се попуњавањем обрасца на овом линку.

Хвала на Вашем труду.

Небојша Стевановић