Делимо знање

Наше драге колегинице Весна Савић и Љупка Алексић, које су на интерној обуци наставника презентовале материјал са семинара о "Пројектној настави" су доставиле презентације и документе који су Вам на располагању у одељку Преузимање докумената - Наставници. Погледај линк.

Надамо се да ће све више бити оваквих примера и да на нашем сајту имамо целокупнију архиву материјала са многобројних семинара који су одржани у нашој школи и ван ње али смо имали пресдтавнике.

Потребно је само да се материјал пошаље на  Емаил адресу колега који одржавају школски сајт ( Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. ) и при том укратко напишете краћи извештај са семинара.

Тим за информатичку подршку