Oбука из одбране и заштите

На основу иницијативе Министарства одбране и Министарства просвете организована је обука за стицање знања и вештина за потребе одбране земље у условима ванредног и ратног дејства за ученике завршних разреда Средње стручне школе. У току обуке ученици су слушали десет тема груписаних у три наставна часа и то:

-МЕСТО, УЛОГА И ЗАДАЦИ ВОЈСКЕ СРБИЈЕ У СИСТЕМУ БЕЗБЕДНОСТИ И ОДБРАНЕ РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ; ВОЈНА, РАДНА И МАТЕРИЈАЛНА ОБАВЕЗА У РЕПУБЛИЦИ СРБИЈИ

- КАКО ПОСТАТИ ОФИЦИР И ПРОФЕСИОНАЛНИ ВОЈНИК ВОЈСКЕ СРБИЈЕ; ФИЗИЧКА СПРЕМНОСТ ПРЕДУСЛОВ ЗА ВОЈНИ ПОЗИВ

-СЛУЖБА ОСМАТРАЊА И ОБАВЕШТАВАЊА;ОБЛИЦИ НЕОРУЖАНОГ ОТПОРА; БОЈНИ ОТРОВИ, БИОЛОШКА И ЗАПАЉИВА СРЕДСТВА; ЦИВИЛНА ЗАШТИТА

Обуку су држали професори одбране и заштите: Весна Марковић и

Весна Радаковић у сарадњи са разредним старешинама и предметним наставницима.

Стручно усавршавање

Документација за менторе и приправнике

ШКОЛСКЕ АНКЕТЕ - Самовредновање

Страница школског тима за самовредновање

садржи анкете за ученике и наставнике у циљу самовредновања постигнућа школе.