’’Знањем до посла Е2Е’’ – нове обуке на радном месту за младе

У оквиру пројекта ’’Знањем до посла’’, локални конзорцијум Развојни бизнис центар Крагујевац (РБЦКГ) и Бусинесс Инноватион Програмс (БИПс), расписује нови циклус јавних позива за две изузетно тражене обуке на радном месту, и то:

• Јавни позив за обуку за заваривача и
  • Јавни позив за обуку за CNC оператера

И једна и друга обука намењене су младим, незапосленим људима, ИИИ или ИВ степена стручности. Као и до сада, обуке се реализују највећим делом у компанијама партнерима.

Компаније партнери за обуку за заваривача су: Wacker Neuson, AMM Manufaturing i Siemens Mobility

Компаније партнери за обуку за CNC оператера су: AMM Manufacturing, Siemens Mobility, Gorenje MDM, Trigano, ILGM, Zastava kovačnica i Zastava Rapp Winches.

За теоретски део обука задужена је Средња стручна школа Крагујевац.

Уколико сте заинтересовани за рад у машинској индустрији и желите да радите послове заваривача или CNC оператера, онда су ово обуке за вас! Пожурите и пријавите се што пре!

Рокови за пријављивање:

Обука за завариваче: 05/02 – 14/02/2019

Обука за CNC оператере: 05/02 – 20/02/2019

Инфо дан, на коме ће бити представљени јавни позиви и саме обуке, биће одржан 08/02/2019, у 13х, у Средњој стручној школи, Косовска 8, Крагујевац, сала 77.

За сва питања и информације, можете позвати следеће телефоне: 034/502-557 и 060/440-55-68 или нам писати путем е-маилова: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. и Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Адреса наших канцеларија:

Развојни бизнис центар Крагујевац, Трг тополиваца 4, канцеларија бр 11 и

Бусинесс Инноватион Програмс, Трг тополиваца 4, канцеларија бр 1

Јавни позиви – документа за преузимање:

Јавни позив – обука за завариваче

Смернице за пријављивање – обука за завариваче

Јавни позив – обука за CNC оператере

Пријавни формулар (исти је за обе обуке)

Позив на инфо дан

Самовредновање рада школе