Такмичење из прве помоћи

Ученицима  другог разреда који су успешно прошли практичну обуку у пружању прве помоћи су од стране Црвеног крста Крагујевца додељене дипломе.

Најуспешнији и најзаинтересованији од њих су у суботу 28.05. 2016. год учествовали на градском такмичењу из прве помоћи за категорију омладине Црвеног крста.

Учествовале су прва и друга екипа омладинске теренске јединице „Др Елизабет Рос“ и екипа наше школе.

Екипу Политехничке школе су представљали ученици:  Страхиња Радевић, Миодраг Рајковић, Анђела Величковић, Нина Цупара, Ђекић Ана и Бојана Поповић.За постигнуто треће место наша школа је добила пехар и захвалницу. На додели награда посебно је истакнута захвалност нашој школи на труду и истрајности у учешћу на такмичењу.

Секција прве помоћи, професор Весна Радаковић