aces – Гостовање на Радију 9

Активности Ученичког пројектног тима у II полугодишту биле су повод  да се 8.3. чланови Ученичког пројектног тима Политехничке школе укључе у програм једног од локалних медија.

Радио 9 редовно извештава о активностима наше школе, па је тако и овом приликом омогућио Вршњачким едукаторима да крагујевачку слушалачку публику обавесте о досадашњем току реализације активности на пројекту са вараждинском партнерском школом о солидарности у обе школске и локалне заједнице.

Наши представници су у разговору са водитељком програма, госпођом Зорицом Здравковић, известили крагујевачку јавност о посетама Геронтолошком центру и Савезу слепих и слабовидих, разговарано је о сарадњи са ОШ Милоје Симовић и Вршњачким едукацијама, а најављене су и активности предвиђене у даљем току реализације пројекта до краја школске године.

Координатор пројекта: Јована Јанић