"UNESCO" камп - Словенија 2015. године

У Пишецама је ове године у периоду од 19. до 23. октобра одржан 16. Међународни ,,UNESCO’’ камп. Окупили су се ученици и ментори из великог броја основних и средњих школа. Поред школa из Словеније учествовале су школе из Србије и Хрватске. Представници наше школе били су ментори Весна Радаковић и Ненад Јосиповић и ученици Александар Симовић и Милош Микулић. У оквиру кампа организоване су различите радионице на тему ,,енергија’’. Ученицу су одушевљени радионицама. Радионице су занимљивије него редовна настава. Тако се научи доста корисних ствари а учење је врло спонтано.

Ненад Јосиповић

Стручно усавршавање

Документација за менторе и приправнике

ШКОЛСКЕ АНКЕТЕ - Самовредновање

Страница школског тима за самовредновање

садржи анкете за ученике и наставнике у циљу самовредновања постигнућа школе.