Волонтери за лепши Крагујевац

Волонтери Политехничке школе су исказали своје умеће и знање из саобраћаја и што је најбитније пренели на најмлађе "грађане" Крагујевца.Велика воља, жеља као и младалачки дух волонтера, уз одличну организацију (Скупштина града Крагујевца, Министарство омладине и спорта, Интерактив, Агенција за безбедност саобраћаја и Секција за безбедност саобраћаја Политехничка школа) учинила је деци дан посебним , а при том научила их основама понашања у саобраћају.

Прилог са ТВ К9:

Више слика можете погледати на нашој facebook страни

Volonteri Politehničke škole su iskazali svoje umeće i znanje iz saobraćaja i što je najbitnije preneli na najmlađe "gra...

Posted by Sekcija za bezbednost saobraćaja Politehnička škola Kragujevac on субота 24. октобар 2015.

Стручно усавршавање

Документација за менторе и приправнике

ШКОЛСКЕ АНКЕТЕ - Самовредновање

Страница школског тима за самовредновање

садржи анкете за ученике и наставнике у циљу самовредновања постигнућа школе.