Поклон компаније „UNIOR COMPONENTS“

У оквиру веома успешне, дугогодишње пословно-техничке сарадње, компанија „UNIOR COMPONENTS“ је нашој школи поклонила универзалну алатну глодалицу типа „ТОS OLOMOUC, MADE IN CZECHSLOVACKIA“ у очуваном и радном стању, која ће се користити за рад у радионицама школе на квалитетнијој обуци ученика-занатлија у машинској обради метала.
Ово је још један у низу позитивних и стимулативних мера које компанија предузима, како би квалитетне и оспособљене ученике-занатлије могла прихватити у своје радне производне процесе. Школа је богатија за једну веома вредну машину, а ми се надамо да ће у школи стасавати прави кадрови-занатлије за потребе компаније „UNIOR COMPONENTS“.
Компанији смо веома захвални на учињеном гесту, а нама преостаје да кроз васпитно- образовни процес изнедримо квалитетне ученике-занатлије.

Самовредновање рада школе