Креирање графита „Револуција ума– промени свет“ („Mind Revolution – change the World“)

Између два сусрета младих у Малом Иђошу, планирано је да се у свакој Модел школи организује креативни процес стварања неког продукта младих, договорено је да то буде графит.

У нашој школи, 25. мај 2013. године, је организовано дружење наших ђака и мултимедијалног уметника Зорана Таировића, као наставак креативних радионица одржаних у Малом Иђошу.

Током овог дружења настао је графит. Цео креативни процес стварања графита инспирисамог песмом „Mind Revolution“, камером је пратио је уметник Зоран Таировић. Уз звуке бубња, на којима је свирао Зоран Таировић, млади из наше школе стварали су графит.

Планирано је да се овај графит употреби за снимање спот “Mind Revolution”, али и за филм који ће приказати све шта се дешавало на креативним радионицама у Малом Иђошу.

Графит су израђивали, ученици: Анђела Новаковић, Марија Недељковић, Иван Милојевић.

Више кроз слике ...