Радионица "Дискриминација, стереотипи и предрасуде“

У оквиру пројекта "Модел минималне педагошке интервенције" у Медицинској школи са домом "Сестре Нинковић", 31. октобра 2013. године, стручни сарадник психолог Оливера Првић Ерац одржала је радиониоцу на тему "Дискриминације, стереотипа и предрасуда".

Ова радионица је део активности које спроводе наставници Политехничке школе, који су чланови школског тима за једнаке шансе. Планиране активности се изводе у Медицинској школи са којом је потписан протокол о сарадњи у циљу преношења искуствава успешне инклузије ученика ромске националности и других осетљивих група, а у циљу развијања наше школе као Модел школе једнаких шанси.

Радионица је успешно реализована на задовољство свих присутних, уз закључак "Све је онако како га гледамо/видимо".