Заједнички родитељски састанак

Заједнички родитељски састанак за родитеље и ученике првог разреда одржан је у среду, 12. септембра 2012. године у фискултурној сали. Директор школе Синиша Којић обавестио је родитеље укратко о историјату школе, функционисању и најважнијим активностима, пројектима, ваннаставним активностима и другим важним информацијама. Родитељима су представљени и помоћници директора, школски педагог и психолог, као и разредне старешине I разреда. После завршне речи директора, одржани су и родитељски састанци по одељењима, на којима се вршио избор представника у Савету родитеља.

Стручно усавршавање

Документација за менторе и приправнике

ШКОЛСКЕ АНКЕТЕ - Самовредновање

Страница школског тима за самовредновање

садржи анкете за ученике и наставнике у циљу самовредновања постигнућа школе.