Продаја уџбеника

Традиционално, и ове године је прва активност ученичког парламента била продаја половних књига и уџбеника ученика наше школе ученицима наше школе. Акција је одржана у суботу, 08.09.2012. год. у канцеларији старе школске зграде. Садашњи и бивши ученици наше школе су се окупили у сврху препродаје наставног материјала у оквиру предмета образовних профила у нашој школи, а ради адекватне снабдевености ученика школе одговарајућом литературом и уџбеницима за рад. Због великог интересовања и на захтев ученика, акција је поновљена 15.09.2012. год.

проф. Јована Јанић