Комисија за нове образовне профиле

Наша школа била је домаћин Комисије за нове образовне профиле коју је формирала Заједница машинских школа Републике Србије са иницијативом за увођење више нових образовних профила у III степену стручне спреме. Претпоставка је да ће овај пројекат пратити немачка организација за техничку сарадњу ГИЗ д.о.о.која пружа подршку комплексним реформама и процесима промена. Одређене су школе носиоци пројекта за одговарајуће образовне профиле, а преко Заједнице машинских школа биће позване све остале машинске школе које желе да се прикључе.