Светски дан хране

У складу са традицијом организовања хуманитарних активности, ученички парламент је, предвођен идејом проф. Јоване Јанић, позвао све ученике Политехничке школе да 17.10. учествују у акцији обележавања Светског дана хране. У просторијама школске зграде вршило се добровољно прикупљање воћа, поврћа, конзервиране и херметички затворене хране од стране ученика наше школе и у складу са њиховим могућностима.

Прикупљене намирнице су представници парламента са психологом школе Јеленом Нешић однели у Народну кухињу Црвеног крста Крагујевац, као симболични прилог ученика наше школе за помоћ угроженим суграђанима.

проф. Јована Јанић