Октобар у Крагујевцу

Традиционална манифестација ОКТОБАР У КРАГУЈЕВЦУ окупила је ове године госте из Словеније (Љубљана), Македоније (Скопље и Битољ), Босне (Илиџа), Суботице и Ужица.

У оквиру обележавања ове свечаности 20. октобра, у нашој школи одржане су следеће активности: представљена је опрема добијена током пројекта АТЦ Србија, презентација телекомуникационе опреме фирме Nes communications, која је директни сарадник Siemensa, представљен међународни пројекат „Медији и реалност“ (АЦЕС) чији је носилац АСУЦ “Боро Петрушевски” (Скопје), партнери на пројекту Средња поклицна ин строковна шола Бежиград (Љубљана) и Политехничка школа, одржана еколошка радионица у оквиру пројекта Батерија узвраћа ударац.

Гости су 21. октобра присуствовали Великом школском часу, а поподне били учесници беседничке вечери "Провера реалности - Како изградити и опажати свет кроз медије".Наредног дана гостима је организован обилазак града Крагујевца уз помоћ Градске туристичке организације.Да подсетимо да је ова манифестација у званичном програму обележавања Октобарских свечаности.

Самовредновање рада школе