Стоп насиљу

Одржана је трибина СТОП НАСИЉУ, у организацији Полицијске управе Крагујевац а уз помоћ Ђачког парламента. Предавачи на овој трибини били су Иван Јеремић инспектор и Ана Вучковић Милетић из Ценра за социјални рад. Трибини су присуствовали представници Савета родитеља, Шачког праламента и ученици школе.

Презентовани су подаци о кривичним и прекршајним делима током прошле школске године у којима су учествовали ученици основних и средњих школа. Констатовано је да је насиље у порасту и да је потребан заједнички рад полиције, школе, родитеља и ученика парламента како би се смањило насиље.

Представници полиције позвали су на крају и заинтересоване родитеље да се укључе у патроле које би обилазиле кафиће и ресторане ноћу, а у циљу информисања родитељашта се све ради у тим угоститељским објектима и како се ученици понашају.

Самовредновање рада школе