Продужетак зимског распуста

Одлуком Владе Републике Србије зимски распуст се продужава за недељу дана. Друго полугодиште ће почети 25.2.2019.

’’Знањем до посла Е2Е’’ – нове обуке на радном месту за младе

У оквиру пројекта ’’Знањем до посла’’, локални конзорцијум Развојни бизнис центар Крагујевац (РБЦКГ) и Бусинесс Инноватион Програмс (БИПс), расписује нови циклус јавних позива за две изузетно тражене обуке на радном месту, и то:

Write comment (0 Comments)

Обавештење за наставнике општеобразовних предмета

Следеће циљне групе учесника се позивају да попуне електронски упитник и на тај начин пријаве своје учешће на одговарајућој обуци:

1. НАСТАВНИЦИ ОПШТЕОБРАЗОВНИХ ПРЕДМЕТА који у школској 2018/2019. години раде у 1. разреду гимназије/стручне школе, а нису били обухваћени обуком која је реализована у периоду мај-август 2018. године

2. НАСТАВНИЦИ ОПШТЕОБРАЗОВНИХ ПРЕДМЕТА који ће у школској 2019/2020. години радити у 1. разреду гимназије/стручне школе, а нису били обухваћени обуком која је реализована у периоду мај-август 2018. године

3. НАСТАВНИЦИ ПСИХОЛОГИЈЕ који ће у у школској 2019/2020. години радити у 2. разреду гимназије/стручне школе

4. СТРУЧНИ САРАДНИЦИ који нису били обухваћени обуком која је реализована у периоду мај-август 2018. године

5. ДИРЕКТОРИ који нису били обухваћени обуком која је реализована у периоду мај-август 2018. године

Пријављивање за одговарајући програм обуке се обавља попуњавањем упитника који је доступан на следећој адреси:

Пријављивање за обуку се обавља путем линка најкасније до 31.01.2019. године.

Почетак мудрости

Говорити с мером и слушати с пажњом, то је почетак мудрости. Свети Сава је умео и једно и друго. Чудотворност његових упута и савета пролила се поврх златних устију народа жељног свога јунака, те она пропеваше о мудрости која му сенку чини где год крочио.
Вероватно су ту наше границе веровања у немогуће. Даље се мишљу хоће, а речима не може.

(припремили ученици Средње стручне школе са проф. Ољом Пејновић, Јелисаветом Бејатовић и Младеном Перовићем)

Погледај албум

МОСТ МАТЕМАТИКЕ - Школско такмичење из математике

У Средњој стручној школи је 21.1.2019.године оджано школско такмичење из математике. Одвијало се у више кругова, и  то

1.Математичке питалице

2.Геометријски изазов

3.Пројекат(овогодишња тема је САТ)

4.Математички букет-асоцијације

Пријављено је 6.тимова ,од којих је 4.тима учествовало у финалном делу такмичења.

Детаљније ...МОСТ МАТЕМАТИКЕ - Школско такмичење из математике

Page 1 of 71

Пријављивање сарадника сајта

Стручно усавршавање