Пехар за школу

Ученици наше школе Зорана Вујичић II6, Кристина Михаиловић II6и Лазар Лабудовић II6,  освојили су прво место у оријентирингу и донели пехар својој школи за најуспешнију средњу школу у граду. Традиционално такмичење „ Ларина трка“ организовано је  13. априла  у Великом парку. Организатор такмичења је Национално удружење родитеља деце оболеле од рака, заједно са спортским друштвом „ Јасеница“, а под покровитељством града Крагујевца.

На иницијативу ученице Јелене Прокић III5, која је члан СД „ Јасеница“, направљена је екипа ученика наше школе. Они су за само 12 минута, користећи мапу и компас успели да стигну до циља. Иако нису имали искуства у овом спорту, ученици су се уз корисне савете Јелене Прокић добро снашли у трци. Пошто је трка хуманитарног карактера, ученици наше школе су поред промовисања здравог начина живота и очувања животне средине, показали саосећање и пружили подршку деци оболелој од тешке болести.

Честитамо ученицима на оствареном успеху.

Тим за промоцију школе

Самовредновање рада школе