Радионица за водитеље радионица

Радионице за чланове ЦЕООР који су се приликом пријема определили да ће у Центру обављати послове вршњачких едукатора, односно водити радионице, одржане су због великог интересовања и броја ученика који су се пријавили у два дана и то 19. и 20. марта 2013.године. Радионицу је припремила Драгана Зарков, која је била заједно са Јеленом Нешић и извођач обе радионице. На овај начин је настављена обука нових чланова Центра. У два дана радионицу је прошло преко 60 нових чланова. Током радионице ученици су се упознали са правилима вођења и структуром радионица. На крају су подељени у шест група и добили задатак да и сами осмисле по једну радионицу коју ће презентовати 12. априла 2013. годиине. Радионица која има најуспешнију припрему извешће се за ученике основних школа 22. априла када се буде обележавао Дан планете.
Укључење нових ментора Драгане Зарков и Јелене Нешић је знатно подигло квалитет обуке у вештинама које ученици планом рада Центра добијају уз еколошку обуку.

Самовредновање рада школе