Up

Правилници

Овим правилником уређује се поступак унутрашњег узбуњивања код послодавца – Политехничке школе,у складу са одредбама Закона и Правилника.

Правилник о поступку унутрашњег узбуњивања код послодавца

У нашој школи на седници наставничког већа одржаној 3 октобра 2016. године обављена је презентација правилника о стручном усавршавању наставника. Детаље правилника можете видети у приложеној презентацији коју је том приликом предавач презентовао.

Презентација правилника о стручном усавршавању наставника

На основу Правилника о сталном стручном усавршавању и стицању звања наставника, васпитача и стручних сарадника („Службени гласник РС“, број 85/2013)Школски одбор је на седници од 29.11.2012. год. донео: ИЗМЕНЕ ПРАВИЛНИКА О МЕТОДОЛОГИЈИИ СМЕРНИЦАМА ЗАСТАЛНО СТРУЧНО УСАВРШАВАЊА У ПОЛИТЕХНИЧКОЈ ШКОЛИ

ИЗМЕНЕ ПРАВИЛНИКА О МЕТОДОЛОГИЈИ И СМЕРНИЦАМА ЗА СТАЛНО СТРУЧНО УСАВРШАВАЊА У ПОЛИТЕХНИЧКОЈ ШКОЛИ
Документа за менторе и приправнике