Међународни камп Померамо границе - Премикамо меје

У периоду од 24.10.-28.10. 2016. године два ученика и два професора наше школе су учествовали на међународном кампу „Померамо границе“ у Пишецама у Словенији. Тема овогодишњег кампа је ЗРНО ДО ЗРНА. Учесници из школа УНЕСКО АСП мреже из Словеније, Хрватске и Србије уз помоћ домаћих и гостујућих учитеља и многих спољних ментора у прелепом амбијенту места и школе су учествовали у организивању радионица, предавања, размени знања и семена биљака из различитих средина. Обележена је међународна година махунарки житарица, померене су разне границе: предметне, генерацијске и културне.

Учили смо, истраживали, играли, кували, а по највише дружили.

проф. Весна Радаковић

ОГЛАСНА ТАБЛА

Редовни ученици

Ванредни ученици