Прво место Политехничке школе

На првом регионалном такмичењу из CNC програмирања које је одржано у Лесковцу 02. IV 2016. наши ученици

Десивојевић Никола и Ђурђевић Душан су се пласирали на републичко такмичење и то:

Десивојевић Никола (ручно CNC програмирање-глодање) 1 место

Ђурђевић Душан (CAM CNC програмирање-глодање) 2 место.

Јовановић Александар (CAM CNC програмирање-стругање) 4 место.

Десивојевић Никола је и апсолутни победник такмичења са 199,5 од максималних 200 поена.

Све похвале и ученику Јовановић Александру, који због квара на рачунару није успео да оствари бољи пласман.

Na prvom regionalnom takmičenju u programiranju CNC mašina ( Ručno programiranje - glodanje ), naš učenik Nikola Desivojević osvojio PRVO MESTO !!!

Posted by Политехничка школа on Saturday, April 2, 2016

Професори Јелена Јанковић и Иван Павловић